Widget Image
About Us
Lorem ipsum dolor sit amet, movet iisque luptatum per ut. Duo te sonet accusata sadipscing, mollis dissentiet an eam, te qui brute apis.
Contact Us
INFO@AUTOSERVICES.COM
1-779-333-67992
ROTTERDAM, NE/33E
GODZINY OTWARCIA: 08:00 - 18:00
ZNAJDŹ NAS: Zagajnikowa 9, 99-434 Domaniewice
KONTAKT: +48 788 184 621

Mechanika

Realizujemy kompleksowe naprawy samochodów. Obsługujemy wszystkie marki aut, a dokonujemy tego przy pomocy wielu profesjonalnych narzędzi. Specjalizujemy się zarówno w podstawowej diagnostyce części eksploatacyjnych jak i zaawansowanych naprawach silników, skrzyń biegów itp. Montujemy zarówno oryginalne części jak i ich zamienniki w zależności od preferencji właściciela auta.

s

Naprawy układu hamulcowego

Bardzo ważna część naszego auta odpowiadająca za nasze bezpieczeństwo. Sygnałem, który wskazuje na jego zużycie jest np. piszczenie i hałasy z okolic kół, słabe lub nierówne hamowanie. Co jakiś czas warto również przejrzeć przewody hamulcowe i wymienić płyn

Naprawy zawieszenia

Podobnie jak układ hamulcowy odpowiada za nasze bezpieczeństwo jak również za komfort jazdy. Wymieniamy przeguby, łączniki, amortyzatory, sprężyny, sworznie, wahacze, tuleje, łożyska i inne

Remonty oraz wymiany silników, skrzyni biegów i innych

Zadbamy o napęd i serce Twojego auta. Wykonujemy proste jak i skomplikowane czynności w tym swapy silników, naprawy i wymiany sprzęgieł, rozrządów, uszczelek głowicy itp.

Oleje, filtry i płyny eksploatacyjne

Okresowa wymiana olejów, filtrów i płynów eksploatacyjnych jest bardzo ważna dla Twojego auta. Dbanie o ich okresową wymianę przedłuży żywotność podzespołów samochodowych.

m

Układy wtryskowe

Zajmujemy się również diagnostyką i naprawą układów wtryskowych w silnikach diesla w tym common rail.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.